SMS, TELEFON, WEB ÜZERİNDEN POMPA İZLEME VE KONTROL SİSTEMİ :

Sistemin amacı, pompaların arıza, titreşim, basınç, debi, depo su seviyesi, çalışma süresi gibi çeşitli bilgilerinin izlenmesi, raporlanması, acil durumda SMS ile otomatik bilgi alınması ve SMS yollayarak uzak kontrol sağlanmasıdır. Ayrıca depo, kuyu, sulama sistemi, çevre güvenlik ile SMS tabanlı otomatik haberleşme ve ortam güvenliğini takip imkanı da sağlar.

Alarm Girişleri:Cihaza pompa ve çevre ekipmandan gelen farklı sensör girişleri bağlanarak, duruma göre farklı otomatik SMSler alınabilir. Örnek: "SU BİTTİ", "VURUNLU" vb.. (Titreşim sensörü, sıcaklık sensörü, akış anahtarı vb.. saha ekipmanı ile.. )

Kontrol Çıkışları:Uzaktan SMS yollayarak ortamdakli 3 farklı çıkış kontrol edilebilir. Örneğin pompalar kapatılabilir, alarm çalınabilir, su deposunun vanası açılabilir, elektrik-su-gaz kesilebilir. Mesaj örnekleri: "POMPA-1 KAPAT", "VANA AC" vb..

Panel:GSM tabanlı kontrol paneli, girişlerindeki hareketleri, PC den programlanan telefonlara, istenen metinlerle kısa mesaj atar. İzin verilen numaralardan gelen kısa mesajlara göre de çıkışlarındaki cihazları çalıştırır. GSM tabanlı olduğundan, dünyanın her yerinden kontrol ve izleme mümkündür. Sabit telefon tipi seçilirse alarmda tek bir sesli mesaj okur, uzaktan kontrol edilemez.(Cihazın soğuk oda kullanımı için KNT-GSM8-SOG dosyasını indiriniz)

DDC Kontrolör ve WEB Arayüzü:WEB üzerinden pompa grubunun sıcaklık, akım, debi, su seviyesi gibi tüm bilgilerinin geçmişe dönük raporlanması, anlık değerlerin görülmesi ve istenen bir senaryo dahilinde kontrol edilmesi istendiğinde, bina otomasyon kontrolörleri ve WEB arabirim kullanılarak, tam bir kontrol ve raporlama sistemi kurulur.Genel Tanıtım Dosyası İndirme

Sistem Fiyatları İndirme

Tipik Sistem Kullanim Brosürü

SİTEYE GİTAna Sayfa

www.kontek-muhendislik.com

0216-373.28.58 - 0532.337.71.71